Malebná obec Pavlov se nachází v srdci Pálavy. Obec se tyčí pod dominantou Dívčího hradu, pod obcí je pravé koryto Mušovských jezer a kemp, kde se můžete plně oddávat letním radovánkám. Půjčovna šlapadel, výlet lodí či opalování na pláži s neopakovatelným výhledem jsou lákadlem pro letní turistiku. V obci je 15 vinařů, velká spousta vinných sklípků, najdete zde malý supermarket, večerku i několik restaurací. Nechybí ani pošta a obchod se suvenýry.

Pálava jako ráj pro cyklisty nabízí nespočetné množství cyklistických tras. Nedaleký Mikulov se může chlubit historickými památkami, mezi které patří zámek, Svatý Kopeček či Kozí hrádek. Velké množství kaváren i restaurací nabízí neopakovatelnou atmosféru, regionální kuchyni a čerstvě praženou kávu.

Doporučujeme navštívit i Lednicko-Valtický areál, kde nejen lednický zámek, ale i procházka v zámeckém parku či výstup na minaret jsou neopakovatelným zážitkem. Stejně tak i Valtice nabízí výlet na zdejší zámek, bylinkovou zahradu či vyhlášený Salon Vín s ochutnávkou 100 nejlepších českých vzorků.